Počet položek: 0 0,- Kč

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky:

                Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.bdsm-steel.com , jehož provozovatelem a dodavatelem zboží je Martin Voldán, Teplická 839,Hranice 75301, IČ: 66705185, tel.728 361 696 pouze reklamace zboží. Všechny smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou podnikatel a jedná-li při uzavření objednávky v rámci své obchodní nebo jiné  podnikatelské činnosti, řídí se vztah mezi prodávajícím a kupujícím obchodním zákoníkem (zákon č. 513/1991 Sb.), vše v platném a účinném znění.

Vymezení pojmů:

                Spotřebitelská smlouva – smlouva kupní, o dílo, případně jiné smlouvy dle občanského zákoníku, pokud smluvními stranami jsou na jedné straně spotřebitel a na druhé straně dodavatel respektive prodávající.

                Dodavatel / prodávající – je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to podnikatel, který přímo nebo prostřednictvím jiných podnikatelů dodává kupujícímu výrobky nebo poskytuje služby.

                Kupující /spotřebitel – je osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti. Je to osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti.

                Kupující / nikoliv spotřebitel – podnikatel, který nakupuje výrobky či užívá služby za účelem svého podnikání s těmito výrobky nebo službami.

Dodací podmínky:

Dodací podmínky platné pro zboží nabízené skladem.  Objednané zboží v pracovní den do  12:00 hod. expedujeme v den objednání. Po 12:00 hod. expedujeme zboží následující pracovní den. Doba dodání je závislá na dodacích lhůtách přepravních společností.

V případě bezhotovostní úhrady za zboží expedujeme zásilku po připsání částky na náš bankovní účet. Pokud není možné objednané zboží dodat, bude prodávající kupujícího o tomto neprodleně informovat.

Náklady na dopravu:

Zásilkovna (Česko i Slovensko) - Dobírka : 85 Kč

Česká pošta - Balík do ruky - Dobírka : 127 Kč

Česká pošta - Balík na poštu - Dobírka: 127 Kč

Slovenská pošta - Balík na Slovensko - Dobírka : 250 Kč

Česká pošta plata předem: 99 Kč

PPL, platba předem: 179 Kč

 

Ochrana osobních dat

Osobní data zákazníků jsou uchovávána v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. V platném znění. Osobní údaje zákazníků jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu a jejich odstranění z naší databáze a další zákonná práva k těmto údajům.

Osobní data, která kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuta jiným subjektům. Vyjímku představují externí dopravci, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný k bezproblémovému doručení zboží.

Záruka a reklamace

Na prodávané zboží je pro kupujícího, který není spotřebitelem, poskytována záruční doba minimálně 6 měsíců dle Obchodního zákoníku. Záruční doba pro spotřebitele je podle Občanského zákoníku minimálně 24 měsíců od převzetí zboží. Postup při reklamaci zboží řeší reklamační řád.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

Odstoupení od smlouvy

Internetový obchod www.bdsm-steel.com poskytuje spotřebiteli dle § 53 odst. 7 Občanského zákoníku ochrannou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Odstoupit od smlouvy lze i telefonicky nebo emailem před expedici zboží. Pokud se rozhodnete využít tuto možnost, zašlete nám zboží včetně kopie dodacího listu a dopisu, ve kterém bude uvedeno, že odstupujete od uzavřené kupní smlouvy. Odstoupit od smlouvy bez udání důvodu nelze, pokud bylo zboží již částečně opotřebováno. Nelze také odstoupit od smlouvy na zboží, jehož charakter to vylučuje, zejména z hygienických důvodů. V případě, že vrácené zboží bude neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, budeme uplatňovat vůči kupujícímu požadavek na náhradu škody. Zboží zaslané zpět formou dobírky nebude přijato.

Reklamační adresa : Martin Voldán

                                 Ústí 87

                                 753 01 Ústí

Vrácení peněz

Peníze budou kupujícímu vráceny ve lhůtě do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Na žádost kupujícího budou peníze vráceny na bankovní účet.

Informace o uzavřené smlouvě

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Kupující musí být v den nákupu starší 18-ti let. Na tyto obchodní a reklamační podmínky je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit. Ceny uvedené v kupní smlouvě jsou platné v době uskutečnění objednávky. Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

POUŽITÉ ZBOŽÍ , NELZE VRÁTIT !!!

Použité erotické zboží není možné dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku vracet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace